Nabídky práce do e-mailu

Operátor výroby, jižní Morava (moderní závod, řada benefitů)

Pro úspěšnou zahraniční společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Moderní pracovní prostředí, velmi dobré mzdové ohodnocení + řada benefitů. Jedná se o směnnou pozici, 12hod - denní, noční.

Klient požaduje:

SOŠ/SOU technického zaměření (strojní nebo elektro)

Manuální zručnost

Schopnost pracovat s automatizovanými stroji

Základní znalosti MS Office a anglického jazyka (výhodou)

Předchozí praxe na pozici operátora/seřizovače výhodou

Zkušenosti z potravinářského průmyslu výhodou

Týmový hráč, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup.

Náplň práce:

Balení – obsluha balící linky, odebírání vzorků a základní kontrola kvality, seřizování linky mezi jednotlivými druhy produktů, čištění a úklid linky

Proces – sledování automatizovaného procesu výroby v počítačovém systému, zadávání parametrů při změně jednotlivých druhů produktů, kontrola a nastavování strojů samotné výroby, jejich čištění

Příjem – zajišťuje naskladňování surovin pro výrobu, základní kvalitativní kontrola na vstupu surovin

Klient nabízí:

Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu

Zázemí úspěšné zahraniční společnosti

Nadstandardní finanční ohodnocení a bohatý motivující systém benefitů (příspěvek na dojíždění z místa bydliště, výrobní bonus až 12% ze mzdy, stravenky 90,-, příspěvek na penzijní připojištění, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, zvýhodněný zaměstnanecký prodej výrobků společnosti)

Moderní a příjemné a čisté pracovní prostředí

Směnná pozice

Základní mzda 19.000-22.000,- + veškeré benefity výše!!!

CustomerCategory

Potravinarsky-prumysl-fmcg;Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213
170 00 Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz